KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9332005
nr 933 2005
1800-tal, Signerad F Harden, Mytologiskt motiv, 66x136
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.200 kr
söndag 21 december 2014
kl 20:55:59
16/12 12:48:48
2.000 kr
16/12 22:38:58